logo

O mnie

O mnie...

Fotograf z pasją

Każdy z nas poszukuje swojej drogi, swojej pasji… Są takie wydarzenia w życiu, które zmieniają jego bieg o 180 stopni, momenty, kiedy zatrzymujemy się na chwilę i już wiemy, że nic nie będzie takie, jak wcześniej. W moim życiu niewątpliwy przełom nastąpił w 2014 roku, kiedy przyszły na świat moje dzieci. Wtedy także zaczęła się moja wielka przygoda bycia ojcem, ale i kimś, kto pragnie uwiecznić wszystko, co niepowtarzalne w postaci fotografii.

Zainwestowałem, dużo czytałem, próbowałem, bawiłem się coraz to nowym sprzętem…, aż w końcu- według zasady „marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia”  - moje dawno skrywane, nieśmiałe plany postanowiłem zacząć realizować.

Już wiem, że fotografia to moja pasja przez duże P. Lubię ludzi, lubię rozmowy, w zdjęciach szukam nienadętej, pełnej naturalności perfekcji, która jest ukryta w codziennych, ale jednocześnie wyjątkowych chwilach Waszego życia, które - dzięki zdjęciom – zostaną z Wami na zawsze.

Jeśli podoba się Wam mój styl fotografii i chcielibyście powierzyć mi uchwycenie w fotografii swoich emocji - zapraszam do współpracy.

Czasem najtrudniej jest zrobić najprostsze zdjęciaNeil Leifer

 

Facebook