logo

Oferta/FAQ

Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie jedyny i niepowtarzalny dzień w swoim życiu, dzień ślubu i wesela. Będziecie się do tych chwil przygotowywać całe miesiące, a one miną tak szybko, że nawet nie zauważycie kiedy. Chcę, żeby ten szczególny czas pozostał z Wami na zawsze, aby ta historyczna chwila poruszała Wasze serca i przywoływała setki uroczych wspomnień za każdym razem, gdy otworzycie ślubny album.

W poniższej ofercie przedstawiam ofertę fotografii ślubnej. Nie jest ona „sztywna”, tylko orientacyjna, po wspólnym spotkaniu i ustaleniu szczegółów – jeśli Wasze oczekiwania są inne niż te, które przedstawiłem w ofercie – przygotuję ostateczną i indywidualną propozycję ceny fotoreportażu ślubnego. Serdecznie zapraszam do współpracy!

Oferuję Wam zdjęcia:

  • Przygotowań Pani Młodej (kosmetyczka/fryzjer, ubieranie) i Pana Młodego (ubieranie)
  • Błogosławieństwo
  • Ceremonii zaślubin w Kościele/USC
  • Zabawy weselnej do ok. godziny 1:00 (do końca oczepin)
  • Pleneru ślubnego

Co otrzymujecie ?

Zdjęcia w formacie cyfrowym

Zdjęcia w formacie cyfrowym zapisane na logowanym drewnianym dysku Pendrive (wygrawerowane Wasze imiona). Minimalnie 400-500 zdjęć.

Album ze zdjęciami

Album tradycyjny w skórzanej oprawie z grawerem (Wasze imiona wraz z datą), w którym znajduje się 30 odbitek na jedwabnym papierze o formacie 18x24 cm, każde kolejne zdjęcie dodatkowo płatne.

Zdjęcia w chmurze

Prywatna galeria zdjęć w tzw "chmurze" umieszczona w internecie dostępna dla Was i dla Waszych gości.

Zadowolenie i uśmiech

Zadowolenie za każdym razem kiedy będziecie otwierać album ze zdjęciami.

Dodatkowe informacje:

  • Pamiętajcie, żeby nie wpłacać zadatku/zaliczki fotografowi, z którym nie podpiszecie umowy – taka forma chroni zarówno Was jak i fotografa.

"Poradnik" czyli co/jak/gdzie/kiedy ...

Zdjęcia z przygotowań/błogosławieństwa

Przygotowania do ślubu to bardzo ważny akcent w reportażu, podczas robienia zdjęć skupię swój czas głównie na Pani Młodej – zdjęcia u kosmetyczki/fryzjera, ubieranie sukni ślubnej, wspólne chwile z rodzicami i świadkową. Udam się następnie do Pana Młodego, gdzie sfotografuję jego ubiór, ostatnie „kawalerskie” chwile spędzone z rodzicami i świadkiem. Nie zapomnę także o zdjęciach detali, będącymi ważnymi symbolami tego dnia, tj. zdjęcia obrączek, sukni ślubnej, butów, spinek itp.

Ślub

Wy jesteście aktorami w tym dniu, jesteście najważniejsi – nie musicie się nigdzie spieszyć. Starajcie się nie zwracać na mnie uwagi i bądźcie wyluzowani – bądźcie po prostu sobą.

Zabawa weselna

Cieszcie się chwilą, bawcie, tańczcie, zabawiajcie gości, spędzajcie ten szalony czas w taki sposób, na jaki tylko macie ochotę. Ja postaram się -  jak najmniej widocznie - uwiecznić najważniejsze, najzabawniejsze, niepowtarzalne momenty wesela.

Plener ślubny

Zdjęcia z pleneru ślubnego są nieodłączną częścią całego reportażu ślubnego. Dla większości z Was są to zdjęcia, na które czekacie najbardziej, bo potrafią być najefektowniejsze i są pamiątką na całe życie. To właśnie tymi fotografiami Młoda Para najczęściej chce się pochwalić, wyeksponować je na ścianach wspólnego gniazdka.

Aby przygotować się do tych zdjęć zacznijcie od odpoczynku. To ważne abyście przed dniem sesji byli zrelaksowani i pozytywnie nastawieni.

W momencie, kiedy będziemy umawiać się na konkretny dzień sesji, zastanówcie się, czy macie pomysły odnośnie tego, gdzie chcielibyście mieć zdjęcia.

Zapewne każdy z Was ma jakieś miejsce, które jest dla niego ważne, stanowi element wspólnej historii, jest odzwierciedleniem pasji, czy wykonywanego zawodu, wszystkie szczegóły będziemy omawiać z odpowiednim wyprzedzeniem i zaplanujmy to wspólnie.

Nie zapomnijcie w tym dniu o wygodnym obuwiu, w którym zapewne niejednokrotnie będziemy przemieszczać się w „trudnym terenie”. Szpilki i wizytowe buty najlepiej spakować osobno.

Sesja plenerowa trwa zazwyczaj około 4 godzin, ale jeśli będzie nam się fajnie pracowało i będziecie mieli ochotę na „więcej” , to na pewno potrwa dłużej, w związku z tym nie zapomnijcie również o wodzie do picia i przekąskach, które wspomogą Waszą formę.

Facebook